Cały świat niecha śpiewa Ci świętą pieśń… Wielki jest nasz Pan.

b_150_0_16777215_00_images_Wydarzenia_PielgrzymkaRuchu_Rokitno2011.jpgWielki jest nasz Pan, bo ofiarował nam swą łaskę przez dar Ruchu Światło-Życie i dar tegorocznych rekolekcji wakacyjnych. Wielki jest nasz Pan, bo wlał ducha służby w serca wielu moderatorów i animatorów (także muzycznych), by stawali się Jego narzędziem w dziele głoszenia Ewangelii. Wielki jest nasz Pan, bo pozwolił się przez tę posługę poznać tak wielu uczestnikom tegorocznych oaz.

Czas pielgrzymki Ruchu Światło-Życie naszej diecezji do Rokitna stał się okazją, by Bogu za ten wspaniały czas podziękować i wyśpiewać chwałę. I cieszymy się, że jako Diakonia Muzyczna mogliśmy po raz kolejny w tym wyśpiewywaniu Mu chwały pomóc.

Ale spotkanie w Rokitnie, to nie tylko czas dziękczynienia, ale również planowanie pracy Ruchu i jego diakonii na najbliższy rok. Stoją więc przed nami różne zadania: Diecezjalne Dni Młodych, październikowe spotkanie Diakonii Muzycznej, 30-te (jubileuszowe) KAMUZO, Warsztaty przed Triduum, Oazy Modlitwy, Szkoła Animatora i wiele innych. Niech Ten, Któremu śpiewamy, da nam siły i łaski do podejmowania służby i kształtowania w sobie postawy posiadania siebie w dawaniu siebie.

PS. W Kamionce zdjęć można obejrzeć kilka fotografii z posługi.

Początek strony