b_150_0_16777215_00_images_Wydarzenia_Inne_IMG_20140804_0007142.jpgDiakonia Muzyczna posługiwała na niezwykłym wydarzeniu jakim był ślub naszych dwóch członków diakonii: Joanny Kowalik (teraz już Jęczmionka) oraz Jakuba Jęczmionki. Miejsce w którym złożyli przysięgę małżeńską jest znane każdemu kamuzowiczowi. Mowa oczywiście o Rokitnie. Wielu z tych, którzy jeżdżą na Kamuzo poznali Asię i Kubę, kiedy jeszcze żadne z nich nie wiedziało co Bóg dla nich zaplanował.

Beata: To zabawne, bo moja znajomość z Asią zaczęła się już w zerówce i spotkałyśmy się ponownie już na oazowej drodze. Kubę pamiętam ze swojego drugiego stopnia ONŻ, który namówił mnie na przyjazd na Kamuzo.

Tomasz: Ja również miałem okazję poznać najpierw Asię. Spotkaliśmy się na oazie w parafii, gdzie razem rozkręcaliśmy śpiewy we wspólnocie. Co się później okazało, mieszkała dwa bloki dalej (pozdrawiam Sąsiadkę! :) ). Kubę poznałem o wiele później, na swoim pierwszym Kamuzo podczas przesłuchania. Potem jeździliśmy razem na wakacyjne rekolekcje i warsztaty.

Jest to dla nas wielka radość widząc, że dwoje ludzi z jednej wspólnoty – choć z różnych miast – łączy się w sakramencie małżeństwa u stóp Rokitniańskiej Pani. Nie jest to pierwsze małżeństwo w diakoni i zapewne nie ostatnie. Życzymy im by Matka Cierpliwie Słuchająca nieustannie pomagała zachowywać i wzbogacać miłość małżonków.

 

Początek strony